KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17377056

nr 1737 7056

Sigvard Bernadotte

(1907-2002), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 88,28x24 cm, yttermått inklusive ram: 41x38 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 november 2025
kl 18:59:59

3/11 14:38:48 1      Vinnande bud

Sigvard Bernadotte

Läs mer om Sigvard Bernadotte